פרופיל החברה

חברת BM תיווך נדל"ן מיסודה של קבוצת בן מלך , הוקמה בשנת 2000.

לאחר ניסיון עשיר בהקמת רשתות תיווך בארץ ובחו"ל תוך כדי שמירה על עקרונות הקבוצה יצרנו את חברת BM תיווך נדל"ן, החברה מובילה את התחום בצורה מקצועית ויעילה. אנו מתמחים במתן שרותי תיווך מקיף במכירה ובקניה של נכסים, החברה הוקמה למטרה אחת ברורה להעניק לכל קהל הלקוחות באזורים בוא היא פועלת שירות ברמה אחת מעל כולם , החשיבות הרבה שמעניקה חברתנו להבנת הצרכים של לקוחותינו היא זאת שמבדילה אותנו מהשאר. החברה פועלת בסינרגיה מושלמת אם שאר חברות הקבוצה ובכך יוצרת שירות מקצועי אשר עונה על כל צרכיו של הלקוח בעולם הנדל"ן . נכון להיום חברתנו עומדת באחוזי הצלחה גבוהים מאוד ובפרט במסלולי השיווק הבלעדי רשמה החברה נתון שיא של 96% הצלחה במכירת הנכס. כיום חברת BM תיווך נדל"ן מוצבת בשוק הנדל"ן באזורה כאחת החברות הבולטות והמשפיעות ביותר.

למה אנחנו?

מקצועיות מעל הכל
המקצועיות והידע אלו התכונות שמבליטות את הסוכנים שלנו מעל כולם , אנו דוגלים בשאיפה למצוינות ומאה אחוז הצלחה ללא פשרות. בנוסף הסוכנים בחברה עוברים הכשרה מקצועית וארוכה , תוך שמירה על כך שכל סוכן אשר מחזיק תיק לקוחות ומשווק בחברה הוא בעל מספר שנות ניסיון בתחום.
שירות ואמינות
בחברתנו הסוכנים נמדדים ראשית לפי מדד איכות השירות, כאשר כל סוכן וסוכן פועל לפי אמנה של אמינות מלאה כלפי הלקוח , יד ביד עם התחייבות ללא פשרות במתן שירות אדיב ומקצועי על הצד הטוב ביותר.
צעד אחד לפני כולם
פיתוח והתחדשות טכנולוגית זה מוטו מוביל בחברתנו אשר מצוידת במערך שיווק מתקדם ויעיל. מידי שנה אנו משקיעים בפיתוחים חדשים אשר מקדמים מכירות ומאפשרים לנו שליטה מלאה בכל התהליך וכל זאת בכדי ליצור לקהל לקוחותינו תהליך יעיל ונוח.

BM נדל"ן (קבוצת בן מלך) חברה שחושבת אחרת

החברה פעילה בשוק הנדל"ן למעלה מ - 20 שנה תוך כדי שמירה על עקרונותיה. תחומי עיסוקה של הקבוצה מגוונים וכולם משתייכים לעולם הנדל"ן . החברה מעמידה לרשות לקוחותיה את כל הכלים העומדים לרשותה בכדי לבצע עסקת נדל"ן מוצלחת.

תיווך נכסים -
חברת BM תיווך נדל"ן הינה עמוד התווך בפעילות הקבוצה , החברה פועלת בעיקר בקרית טבעון וישובי הסביבה ומעניקה שירותי תיווך מכירה / קניה / השכרה.
ברשות החברה עשרות נכסים בשיווק בלעדי.

יזמות נדל"ן –
חברת BM יזמות נדל"ן , התמחות החברה באיתור קרקעות ובשילוב ניסיון עתיר בניהול פרויקטים וביצועם יוצרים לבסוף את המוצר המושלם. אנו מקפידים על איכות ללא פשרות ליצירת פרויקט איכותי וסביבה מפותחת ונעימה. נכון להיום לחברה ישנם למעלה מ - 100 יחידות בשלבים שונים.
שיווק פרויקטים חדשים –
BM פרויקטים, הוקמה מהצורך ליצירת מסלול שיווק מקצועי ויעיל לפרויקטים של הקבוצה אך מהר מעוד צברה החברה עוד ועוד לקוחות אשר מעוניינים בשיווק פרויקט ברמה אחרת. עם מערך פרסום מתקדם ופיתוח ממשקי עבודה נגישים לכל חתך הלקוחות.
התחדשות עירונית –
BM תמ"א 38 , רואה בענף ההתחדשות העירונית שליחות גדולה , כאשר משלבים תכנון אדריכלי מושקע , פיתוח סביבתי וכמובן ביצוע איכותי אנו יוצרים מתיחת פנים גדולה לכל אזור בוא אנו נוגעים וכמובן המיזמים הללו משפרים את איכות החיים של לקוחותינו והסובבים.
חברת BM תמ"א 38 גאה בשלל הפרויקטים המאוכלסים שלה ומזמינה אתכם לבוא ולהתרשם מהפרויקטים שבביצוע.
נכסים מסחריים –
BM נכסים, פועלת לארגון מערך הייזום, ההקמה, הרכישה והניהול של נכסי הקבוצה.
נכסי הקבוצה כוללים משרדים , ייצור ותעשיה, אחסנה ומגורים.
לפרטים על נכס מסחרי פנוי צור קשר - 049531010 .