הצעד הראשון -

 
כמו בכל תהליך אנו נדרשים לבצע את הצעד הראשון שכביכול הוא הפשוט ביותר, אך כשמדובר בעולם הנדל"ן מרבית האנשים נתקלים בחוסר ודאות, אי חיבור לשוק המקומי וחוסר ניסיון בתהליך. דברים אלו גורמים לנו לבצע טעויות לרוב אפילו ללא מודע ובסופו של יום אנו פשוט מזיקים לעצמנו. לכן כמו בכל תחום ראשית אנו זקוקים לאיש מקצוע, בענייני נדל"ן אנו נתאם פגישה עם מומחה נדל"ן, איש מקצוע בעל ניסיון רב אשר מכיר היטב את התהליך מההתחלה ועד הסוף על בוריו ויוכל ללוות אותנו לאורך כל הדרך. בחברתנו צוות מומחי הנדל"ן הינם מקצוענים עתירי ניסיון רב, בעלי היכרות מלאה עם השוק המקומי ונגישות לאנשי מקצוע משלימים כגון יועצי משכנתאות, אדריכלים וקבלנים לסיוע השלמת התהליך וקבלת התוצאה הרצויה.
לתיאום פגישת ייעוץ לחץ כאן.

התהליך על ציר הזמן – BM תיווך נדל"ן

פגישת יעויץ ראשונית, שלב זה נועד על מנת לאפשר ליועץ הנדל"ן האישי שלכם לאסוף מידע חיוני תוך כדי תשאול שאלות רלוונטיות וכמובן מתן הסברים כלליים על התהליך, הרכבת פרופיל לקוח באשר לקניה, בירור צרכים כגון מיקום מועדף, גודל הנכס, נגישות, צרכים מיוחדים ואופי הבית. וכל זאת כמובן על מנת לדייק עד לפרטים הקטנים.
בדיקה פיננסית - כחלק מהשירות הנרחב שחברתנו מעניקה לקהל לקוחותיה, אנו מבצעים בדיקת "היתכנות כלכלית". החשיבות בנושא זה שבא להקדים את סוף התהליך וכבר בשלב הראשוני לבדוק בצורה מקיפה מה היא היכולת הכלכלית אשר עומדת לרשותכם בגיזרה הפרטית וכן בצד המימוני (בנק למשכנתאות). דבר זה עוזר לנו למקד אתכם על הנכסים הרלוונטיים תוך כדי שמירה על גבולות היכולת.
יציאה לשטח – הסיור הראשוני הוא לרוב מדגמי והוא בא להקנות לנו מבט כללי על מצב השוק. אלמנט נוסף חשוב בסיור הראשוני הוא היכרות עם אזור החיפוש שלכם כגון מהן השכונות אשר מוגדרות באזור, היכן ממוקמים מוסדות החינוך, נגישות למוקדי שירות וכו'. פעולה זו מפקסת אותנו ומקנה לנו מיקוד מדויק על האזור אשר מכיל את רוב הפרמטרים אשר הגדרתם בפגישת היעוץ..
כעבור מספר סיורים אנו נגיע לנכס "הנבחר" בשלב זה לרוב נשלב עוד איש מקצוע מטעם חברתנו אשר יוכל לענות לנו על שאלות שיצופו בכל מהלך הדרך עד לנכס ה"הנבחר". לדוגמא– ברוב המקרים שהנכס "הנבחר" יהיה בית לשיפוץ נרצה לערוך בדיקה אשר תענה לנו מה מצבו הקונסטרוקטיבי של הנכס, זאת אומרת שלצורך בדיקה זו נעזר בשרותיו של הקונסטרוקטור. פעולה זאת כמובן תתואם על ידי יועץ הנדל"ן האישי שלכם שכמו כן מלווה אתכם עד לסוף התהליך.

השלמת התהליך – הנה עברנו פרק זמן ואנו כמעט לקראת הסוף, יש לנו כבר נכס "נבחר", בדקנו את "היתכנות העסקה" מכל הבחינות וכמובן גם מהבחינה הפיננסית והמימונית וזאת אומרת שאנו מוכנים לעסקה. כאן נכנס השלב הסופי - סגירת פרטי הרכישה (משא ומתן). גם פה אתם עדין מלווים ביועץ הנדל"ן שלכם אשר יבצע עבורכם את המשא ומתן עד לפרטים הקטנים בשאיפה לקדם אתכם לעבר התוצאה הרצויה והשלמת הרכישה.

 

חברת BM תיווך נדל"ן מאחלת לכם בהצלחה. בכל דרך שתצעדו, אנו נשמח לעניק לכם שירות בכל עת. לתיאום פגישת ייעוץ לחץ כאן.