למכירת נכס לחצו כאן

אודות

צוות הקבוצה שלנו שמח לעמוד לרשותכם

למה אנחנו

מקצועיות מעל הכל

המקצועיות והידע אלו התכונות שמבליטות את הסוכנים שלנו מעל כולם , אנו דוגלים בשאיפה למצוינות ומאה אחוז הצלחה ללא פשרות. בנוסף הסוכנים בחברה עוברים הכשרה מקצועית וארוכה , תוך שמירה על כך שכל סוכן אשר מחזיק תיק לקוחות ומשווק בחברה הוא בעל מספר שנות ניסיון בתחום.

שירות ואמינות

בחברתנו הסוכנים נמדדים ראשית לפי מדד איכות השירות, כאשר כל סוכן וסוכן פועל לפי אמנה של אמינות מלאה כלפי הלקוח , יד ביד עם התחייבות ללא פשרות במתן שירות אדיב ומקצועי על הצד הטוב ביותר.

צעד אחד לפני כולם

פיתוח והתחדשות טכנולוגית זה מוטו מוביל בחברתנו אשר מצוידת במערך שיווק מתקדם ויעיל. מידי שנה אנו משקיעים בפיתוחים חדשים אשר מקדמים מכירות ומאפשרים לנו שליטה מלאה בכל התהליך וכל זאת בכדי ליצור לקהל לקוחותינו תהליך יעיל ונוח.

BM נדל"ן (קבוצת בן מלך) חברה שחושבת אחרת

החברה פעילה בשוק הנדל"ן למעלה מ – 20 שנה תוך כדי שמירה על עקרונותיה. תחומי עיסוקה של הקבוצה מגוונים וכולם משתייכים לעולם הנדל"ן . החברה מעמידה לרשות לקוחותיה את כל הכלים העומדים לרשותה בכדי לבצע עסקת נדל"ן מוצלחת.

תיווך נכסים –

חברת BM תיווך נדל"ן הינה עמוד התווך בפעילות הקבוצה , החברה פועלת בעיקר בקרית טבעון וישובי הסביבה ומעניקה שירותי תיווך מכירה / קניה / השכרה.

ברשות החברה עשרות נכסים בשיווק בלעדי.

יזמות נדל"ן –

חברת BM יזמות נדל"ן , התמחות החברה באיתור קרקעות ובשילוב ניסיון עתיר בניהול פרויקטים וביצועם יוצרים לבסוף את המוצר המושלם. אנו מקפידים על איכות ללא פשרות ליצירת פרויקט איכותי וסביבה מפותחת ונעימה. נכון להיום לחברה ישנם למעלה מ – 100 יחידות בשלבים שונים.

שיווק פרויקטים חדשים –

BM פרויקטים, הוקמה מהצורך ליצירת מסלול שיווק מקצועי ויעיל לפרויקטים של הקבוצה אך מהר מעוד צברה החברה עוד ועוד לקוחות אשר מעוניינים בשיווק פרויקט ברמה אחרת. עם מערך פרסום מתקדם ופיתוח ממשקי עבודה נגישים לכל חתך הלקוחות.

התחדשות עירונית –

BM תמ"א 38 , רואה בענף ההתחדשות העירונית שליחות גדולה , כאשר משלבים תכנון אדריכלי מושקע , פיתוח סביבתי וכמובן ביצוע איכותי אנו יוצרים מתיחת פנים גדולה לכל אזור בוא אנו נוגעים וכמובן המיזמים הללו משפרים את איכות החיים של לקוחותינו והסובבים.

חברת BM תמ"א 38 גאה בשלל הפרויקטים המאוכלסים שלה ומזמינה אתכם לבוא ולהתרשם מהפרויקטים שבביצוע.

נכסים מסחריים –

BM נכסים, פועלת לארגון מערך הייזום, ההקמה, הרכישה והניהול של נכסי הקבוצה.

נכסי הקבוצה כוללים משרדים , ייצור ותעשיה, אחסנה ומגורים.

לפרטים על נכס מסחרי פנוי צור קשר – 049531010 .

קרית טבעון צילום אווירי

הצעד הראשון

כמו בכל תהליך אנו נדרשים לבצע את הצעד הראשון שכביכול הוא הפשוט ביותר, אך כשמדובר בעולם הנדל"ן מרבית האנשים נתקלים בחוסר ודאות, אי חיבור לשוק המקומי וחוסר ניסיון בתהליך. דברים אלו גורמים לנו לבצע טעויות לרוב אפילו ללא מודע ובסופו של יום אנו פשוט מזיקים לעצמנו. לכן כמו בכל תחום ראשית אנו זקוקים לאיש מקצוע, בענייני נדל"ן אנו נתאם פגישה עם מומחה נדל"ן, איש מקצוע בעל ניסיון רב אשר מכיר היטב את התהליך מההתחלה ועד הסוף על בוריו ויוכל ללוות אותנו לאורך כל הדרך. בחברתנו צוות מומחי הנדל"ן הינם מקצוענים עתירי ניסיון רב, בעלי היכרות מלאה עם השוק המקומי ונגישות לאנשי מקצוע משלימים כגון יועצי משכנתאות, אדריכלים וקבלנים לסיוע השלמת התהליך וקבלת התוצאה הרצויה.

לתיאום פגישת ייעוץ לחץ כאן.

התהליך על ציר הזמן – BM תיווך נדל"ן

פגישת יעויץ ראשונית, שלב זה נועד על מנת לאפשר ליועץ הנדל"ן האישי שלכם לאסוף מידע חיוני תוך כדי תשאול שאלות רלוונטיות וכמובן מתן הסברים כלליים על התהליך, הרכבת פרופיל לקוח באשר לקניה, בירור צרכים כגון מיקום מועדף, גודל הנכס, נגישות, צרכים מיוחדים ואופי הבית. וכל זאת כמובן על מנת לדייק עד לפרטים הקטנים.

בדיקה פיננסית – כחלק מהשירות הנרחב שחברתנו מעניקה לקהל לקוחותיה, אנו מבצעים בדיקת "היתכנות כלכלית". החשיבות בנושא זה שבא להקדים את סוף התהליך וכבר בשלב הראשוני לבדוק בצורה מקיפה מה היא היכולת הכלכלית אשר עומדת לרשותכם בגיזרה הפרטית וכן בצד המימוני (בנק למשכנתאות). דבר זה עוזר לנו למקד אתכם על הנכסים הרלוונטיים תוך כדי שמירה על גבולות היכולת.

יציאה לשטח – הסיור הראשוני הוא לרוב מדגמי והוא בא להקנות לנו מבט כללי על מצב השוק. אלמנט נוסף חשוב בסיור הראשוני הוא היכרות עם אזור החיפוש שלכם כגון מהן השכונות אשר מוגדרות באזור, היכן ממוקמים מוסדות החינוך, נגישות למוקדי שירות וכו'. פעולה זו מפקסת אותנו ומקנה לנו מיקוד מדויק על האזור אשר מכיל את רוב הפרמטרים אשר הגדרתם בפגישת היעוץ..

כעבור מספר סיורים אנו נגיע לנכס "הנבחר" בשלב זה לרוב נשלב עוד איש מקצוע מטעם חברתנו אשר יוכל לענות לנו על שאלות שיצופו בכל מהלך הדרך עד לנכס ה"הנבחר". לדוגמא– ברוב המקרים שהנכס "הנבחר" יהיה בית לשיפוץ נרצה לערוך בדיקה אשר תענה לנו מה מצבו הקונסטרוקטיבי של הנכס, זאת אומרת שלצורך בדיקה זו נעזר בשרותיו של הקונסטרוקטור. פעולה זאת כמובן תתואם על ידי יועץ הנדל"ן האישי שלכם שכמו כן מלווה אתכם עד לסוף התהליך.

השלמת התהליך – הנה עברנו פרק זמן ואנו כמעט לקראת הסוף, יש לנו כבר נכס "נבחר", בדקנו את "היתכנות העסקה" מכל הבחינות וכמובן גם מהבחינה הפיננסית והמימונית וזאת אומרת שאנו מוכנים לעסקה. כאן נכנס השלב הסופי – סגירת פרטי הרכישה (משא ומתן). גם פה אתם עדין מלווים ביועץ הנדל"ן שלכם אשר יבצע עבורכם את המשא ומתן עד לפרטים הקטנים בשאיפה לקדם אתכם לעבר התוצאה הרצויה והשלמת הרכישה.

חברת BM תיווך נדל"ן מאחלת לכם בהצלחה. בכל דרך שתצעדו, אנו נשמח לעניק לכם שירות בכל עת. 

ממליצים עלינו

דילוג לתוכן